PROFESJONALNE OSTRZENIE
NARZĘDZI STOLARSKICH

505-122-485
O FIRMIE
Firma ATS Tools zajmuje się profesjonalnym ostrzeniem Pił Tarczowych z węglikiem spiekanym ( HM ), Frezów ścinowych i trzpieniowych HM i HSS,
Noży do strugarek i wyrówniarek HSS i HM.Ostrzymy również frezy do metalu. Wszystkie narzędzia przed ostrzeniem są dokładnie oczyszczone.
Jeśli zachodzi taka potrzeba mamy możliwość pomiaru kątów i stanu narzędzi na urządzeniu optyczno pomiarowym w powiększeniu x100.

Do ostrzenia wykorzystujemy przede wszystkim nową 4-osiową sterowaną numerycznie ostrzarkę niemieckiej firmy VOLLMER, lidera w produkcji maszyn do produkcji i serwisu narzędzi HM, HSS, PKD (Dia). Dzięki niezwykle precyzyjnej obrabiarce CNC i 16-letniemu doświadczeniu w branży ostrzenia narzędzi, jesteśmy w stanie wykonać prawidłową geometrię i kąty ostrza. Piły tarczowe zawsze ostrzymy z powierzchni natarcia i przyłożenia w cyklu automatycznym
i z chłodzeniem olejowym. Narzędzia tak ostrzone cechują się długą żywotnością pracy, nie przegrzewają się a co najważniejszewytrzymują ponad dwukrotnie więcej ostrzeń.

Nasza firma oferuje również sprzedaż narzędzi takich producentów jak: Freud, WPW, CMT, Globus i innych. Oferujemy także doradztwo w zakresie doboru narzędzi, szybką realizację zamówień, rzetelność i profesjonalizm. Przy stałej współpracy i większej ilości narzędzi możliwość odbioru i dowozu a także negocjacji cenowych.

Zapraszamy do współpracy